Sandıklar

İkinci El Palet Kullanım Alanları

Palet çeşitleri Özellikle lojistik ve nakliye alanları içerisinde nerdeyse en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden birisi de paletlerdir. Nakliye sektöründe paletlerin seçilme nedeni iş kolaylığını arttırması ve zamandan da büyük bir kazanç sağlamasıdır. Palet çeşitleri, ihtiyacı olan firmalarda kullan..

İhracat Sandığı

İhracat sandığı; özellikle uluslararası ticarette kullanılan sevkiyatı yapılan ürünün korunmasını ve nakliyat sırasında kolaylık sağlaması için kullanılan bir araçtır. İhracat Sandığı Nedir? Avrupa Birliği standartlarına göre üretilen ihracat sandıkları bazı düzenlemeler çerçevesinde üretilmesi gerekmektedi..

OSB Sandık Fiyatları

OOSB sandıklar, OSB malzemesinden yapılmış bir sandık çeşididir. OSB malzemesi suntaya benzetilebilir ancak suntadan daha dayanıklı olmasıyla beraber daha birçok fark yaratan özelliğiyle bilinen ahşap bir malzemedir. [gallery ids="384" shortcode="custom"] OSB Sandık Nedir? OOSB sandık, ismini yapıldığı m..

SKF Sandık Fiyatları (Katlanabilir Sandık)

SKF Sandık Nedir? SKF kutuları, köşelerde açılabilen ahşap kutulardır. Başka bir deyişle, katlanabilir kutular dayanıklı ahşap malzemeden yapılmıştır. SKF kasaları, montajı ve sökülmesi kolay olduğu için tercih edilir. Özellikle hammadde ürünler için tercih edilebilir. [gallery ids="377" shortcode=..

Kafes Sandık Fiyatları

[gallery ids="368" shortcode="custom"] Kafes Sandık Nedir? Kafes sandıkları, paletlerde olduğu gibi belirli bir yükseklikte trans paletler veya forkliftler tarafından kaldırılmak için de uygundur, ancak düzenli aralıklarla kereste parçaları ile çevrilmiş bir sevkiyat aracıdır. Kafes sandıklarında büyük a..

whatsapp

Teklif Alın