İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Plastik Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Plastik palet tipleri, modern olması nedeniyle iş dünyasının diğer palet tiplerine göre özellikle bu palet tipinin tercih edilmesinin başlıca sebebidir. Plastik palet modellerini diğer paletlerden ayıran en büyük özellik, kullanımı kolay ve konforlu olmalarıdır.
Çünkü plastik paletler ahşap palet modellerine göre uzun yıllar zarar görmeden dayanır. Ekonomik fiyatlara sahip olmasının yanı sıra taşınacak malzemenin ağırlığına göre uzun yıllar kullanma imkanı sunmaktadır.

Plastik paletler hijyen açısından ahşap paletlere göre daha avantajlıdır. Hasar, küf gibi sorunlar görülmez. Aynı yükü kaldıran ahşap paletlerden çok daha hafiftir. Bu nedenle kuvvetten kazanç için çok uygundur.

Depolarda yer kaplamak sorun değil. İç içe geçtiği için çok daha az yer kaplar. Ahşap paletlerde bulunan çivi veya kıymık gibi zararlı durumlar plastik palette bulunmaz. Plastik palette keskin köşeler olmadığından, hasar yoktur.

Plastik Palet Ölçüleri

80×120 cm, 100x120cm, 110×110 cm ve 110×130 cm genel olarak kullanılan plastik palet ölçüleridir.

Plastik paletler dayanıklı yapıları nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Ahşap paletlerle karşılaştırıldığında, aşınma süresi daha uzundur. Bu nedenle firmaların ihtiyaçlarını karşılayan farklı plastik palet ebatları bulunabilmektedir.

Stoklarımızda çeşitli ebatlarda plastik paletlerimiz bulunmaktadır.

İkinci El Plastik Palet

Kullanılmış plastik paletlerin fiyatları, palete verilen hasar oranına bağlı olarak değişir. 2. El plastik palet alım satımı yapan firmamız, 2. el plastik paletleri en uygun fiyatlarla satmaktadır.

İkinci el plastik palet satışına ek olarak, en ucuz fiyatlara sahiptir. Plastik palet de satın alım yapan firmamız Avrasya palet İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Bütçenize uygun kullanılmış plastik palet fiyatları arıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve uygun fiyatlarla ikinci el plastik palet alabilirsiniz.

Plastik Palet Fiyatları

Firmamız plastik palet fiyatları açısından piyasadaki en uygun fiyat avantajını sunan firmalardan biridir.

whatsapp

Teklif Alın