Paletler

Palet Tamiri

Malzeme, ambalaj, paket, ağır parça ve endüstriyel ürünlerin taşındığı farklı depolama ortamlarında ihtiyaç duyulan farklı boyutlardaki paletlerin teslimatı ve onarımı gibi hizmetlerimizle İstanbul'daki müşterilerimize 2. el palet satışımız mevcuttur.  İkinci el palet satış hizmeti sunan firmamız, sıfır pa..

İhracat Paleti ve Kasaları

Paletlerin uygulama alanı endüstriye bağlı olarak değişir. Özellikle ihracatçı firmaların kaliteli palet kullanmaları gerektiği, paletlerin boyutları uluslararası hukuk ile düzenlenmiştir. Sektörlerin palet kullanımı, depolanacak ürünlerin türüne veya sevk edilecek ürünlere göre değişiklik göstermektedir. ..

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları; paletin yapıldığı ağacın türüne, palette kullanılan kerestenin kalınlığına, keresteler arasında bulunan boşluğa ve başka bir çok kritere göre ikinci el palet fiyatları değişiklik göstermektedir. İkinci El Palet Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar [gallery shortcode="custom"..

Euro Palet

Euro palet, uluslararası demir yolları birliği tarafından belirlenen kriterlere göre imal edilmiş palet çeşididir. Euro Palet Nedir? Euro palet, ahşap palet gibi ahşaptan imal edilmiş palet çeşididir. Ancak ahşap palete göre bazı kriterleri bulunmaktadır. Uluslararası ticarette, bir ülkeye ait zararlı ca..

Ahşap Palet (Tahta Palet)

Ahşap Palet Nedir? Ahşap paletler, çam ve kavaklardan yapılmış belirli boyutlardaki paletlerdir. Yük taşımacılığında, hızlı ve pratik taşıma için ahşap paletlerin kullanılması gerekmektedir. Palet, yükün taşınmasını sağlamaz, sadece yük taşımacılığının rahatlığı için kullanılan bir araçtır. [gallery ids="..

Plastik Palet

Plastik palet tipleri, modern olması nedeniyle iş dünyasının diğer palet tiplerine göre özellikle bu palet tipinin tercih edilmesinin başlıca sebebidir. Plastik palet modellerini diğer paletlerden ayıran en büyük özellik, kullanımı kolay ve konforlu olmalarıdır. Çünkü plastik paletler ahşap palet modellerine..

whatsapp

Teklif Alın