İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Palet Tamiri

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Malzeme, ambalaj, paket, ağır parça ve endüstriyel ürünlerin taşındığı farklı depolama ortamlarında ihtiyaç duyulan farklı boyutlardaki paletlerin teslimatı ve onarımı gibi hizmetlerimizle İstanbul’daki müşterilerimize 2. el palet satışımız mevcuttur.

 İkinci el palet satış hizmeti sunan firmamız, sıfır palet satış hizmeti de sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz hasarlı paletlerin palet tamir işlemlerini de gerçekleştiren firmamız, palet ile ilgili a’dan z’ye kadar tüm hizmetlere sahiptir.

 uygun palet alımı yapmak için Avrasya palet firmamıza uğramanız yeterlidir. Firmamızın sıfır, kullanılmış veya mevcut paletlerinizin onarım süreçlerini ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek şekilde tamir ettirerek palet ile ilgili tüm sorun ve ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak ortadan kaldırabilirsiniz..

Palet tamiri Palet onarımı konusunda çalışmalarını en iyi şekilde yapan firmamız; Avrasya Palet, çok özel aşamalardan geçen hasarlı, kırık ve çatlamış paletlerinizi en dayanıklı şekilde onarmakta ve tekrar kullanım için hizmetinize sunmaktadır. Firmamız bünyesinde dilerseniz dilediğiniz kadar yepyeni plastik ve ahşap palet satın alabilir ya da hasarsız kullanılmış palet çeşitlerimizi kullanarak çok uygun fiyatlarla paletlere sahip olabilirsiniz..

Stoklarımız ihtiyaçlarınıza uygun binlerce paletten oluşmaktadır. İstediğiniz standart ölçüleri ve bu ölçülerin dışındaki özel ebatlara sahip paletleri sadece Avrasya Palet içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın