İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Küçükçekmece Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Küçükçekmece Palet Fiyatları

Paletlerin fiyatları kalite ve malzemeye bağlı olarak büyük ölçüde değişir. En yaygın alternatifler ahşap ve plastiktir, ancak başka malzemeler de mevcuttur. Bir Küçükçekmece paletinin fiyatı, şirketinizin büyüklüğü ve tedarikçilerinize verdiğiniz sipariş miktarı gibi birçok faktöre bağlıdır. Buna ek olarak, Türkiye’de yeni plastik veya ahşap paletlerin üretilme sıklığı da fiyatların belirlenmesinde önemlidir, çünkü bu ürünler beklenenden daha az üretilirse, sınırlı tedarik nedeniyle fiyatları artacaktır.

Küçükçekmece palet fiyatları, doğası gereği geleneksel plastik ve ahşaptan %25’e kadar daha ucuzdur.

Küçükçekmece palet fiyatları, geleneksel plastik ve ahşaba göre doğal olarak %25’e kadar daha ucuzdur. Küçükçekmece paletleri, dünya kaynaklarının karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olan geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılır ve bu da onları çevre dostu yapar.

Küçükçekmece palet kalitesinin ortalama fiyatı

İyi bir paletin fiyatı 15 ile TL arasındadır.

Kötü bir paletin fiyatı ise  ile TL arasındadır.

Küçükçekmece paletinin yıllık amortisman oranı yaklaşık %10’dur.

Amortisman, bilançoda gider olarak muhasebeleştirilen nakit dışı bir giderdir ve bir varlığın zaman içinde değerindeki düşüşü yansıtır. Amortisman, şirketler için bir vergi avantajı da olabilir, çünkü amortismana tabi varlıklarını vergi hesaplamadan önce gelirden düşebilirler.

Bir paletin maliyeti, satın alma fiyatını ve satın alma ile ilgili tüm navlun maliyetlerini içerir. Küçükçekmece paletinizin faydalı ömrü çeşitli faktörlere (kullanım sıklığı dahil) bağlı olacaktır, ancak bu tür ekipmanlar için genellikle yaklaşık 10 yıl olduğu varsayılır. Yeni paletinizin ne kadara mal olacağını ve ne kadar dayanacağını belirledikten sonra, aşağıdaki formülü kullanarak yıllık amortismanını hesaplayabilirsiniz:

Amortisman = Maliyet – Hurda Değeri

Küçükçekmece palet satın alırsanız, en fazla 3 yıl içinde yatırımınızın geri dönüşünü alırsınız.

Küçükçekmece’de palet satın alırsanız, yatırımınızın geri dönüşünü en fazla 3 yıl içinde alırsınız. Bunun nedeni, şirket tarafından satılan paletlerin en kaliteli ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olmasıdır.

Bu, bizden palet satın aldığınızda, yalnızca diğer plastik ve metal konteyner türlerinden daha uzun süre dayanmakla kalmayacak, aynı zamanda bugün piyasada bulunan diğer ürün türlerinden daha iyi görünecekleri anlamına gelir.

Şu anda kullandığınız paletler demonte ise plastik veya Küçükçekmece paleti satın almanız sizin için en iyisi olacaktır.

Halihazırda kullandığınız paletler demonte ise, plastik veya Küçükçekmece paleti satın almanız sizin için en iyisi olacaktır. Bunun arkasındaki ana nedenler şunlardır:

  • Plastik paletler kolayca temizlenebilir ve sterilize edilebilir. Nem veya bakteri emmezler, bu da onları gıda işleme tesislerinde kullanım için ideal hale getirir.
  • Küçükçekmece malzemesinden yapılan paletler ahşap paletlerden çok daha hafiftir, bu nedenle hareket ettirmek ve kamyonlara veya forkliftlere yüklemek için çok fazla el emeği gerektirmezler. Bu da onları deponuz veya tesisinizdeki malların taşınmasında daha verimli hale getirir.
  • Ahşap ve plastik paletlerin her ikisi de ahşap olanlardan daha uzun ömürlüdür (15 yıldan fazla) çünkü ahşap gibi suyu emmezler; bu da zamanla çürümelerini önler!

Küçükçekmece paleti satın almak önemli bir avantajdır çünkü mallarınız nakliye sırasında değer kaybetmez.

Küçükçekmece paleti satın almak önemli bir avantajdır çünkü mallarınız nakliye sırasında değer kaybetmez. Bu palet her türlü malın depolanması ve taşınması için kullanılabilir. Ahşaptan yapılmıştır, bu da onu bu tür ürünlerin yapımı için mükemmel bir malzeme haline getirir. Bu üründe kullanılan malzeme yalnızca dayanıklılığını artırmakla kalmaz, aynı zamanda sağlamlığını ve kullanım kolaylığını da artırır.

Paletler güçlü ve dayanıklıdır; taşınması kolaydır, hafiftir, düzdür ve plastik veya ahşap gibi diğer malzemelere kıyasla ucuzdur. Her ihtiyaç duyduğunuzda yenilerini almak yerine palet satın alırsanız tasarruf edersiniz!

Sektörünüze ve mallarınızın kullanım alanlarına göre plastik ve ahşap olarak bu alternatiflerden birini satın alabilirsiniz.

Plastik paletler ve ahşap paletler arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir:

  • Plastik paletler genellikle ahşap olanlardan daha pahalıdır. Ancak, kararınızı vermeden önce dikkate alınması gereken başka faktörler de olduğundan, bu faktör aralarında seçim yaparken ana faktör olarak düşünülmemelidir.
  • Ahşap paletler genellikle plastik olanlardan daha dayanıklıdır; bu nedenle, uygun şekilde bakımları yapılır ve kullanılırlarsa daha uzun süre dayanabilirler. Eğer işiniz günlük olarak çok fazla mal kullanmanızı gerektiriyorsa, o zaman plastik paletler yerine ahşap paletlere sahip olmanızda fayda vardır, çünkü bunlar zaman içinde daha az bakım gerektirir ve kolayca bozulmadan ağır kullanıma dayanabilir. Ayrıca, aksi takdirde zarar verebilecek termit veya güve gibi haşerelere karşı daha iyi direnç sunarlar!

Küçükçekmece Palet Fiyatları

Küçükçekmece paleti satın almayı düşünüyorsanız, bu seçeneklerin birçok endüstri tarafından kullanılabileceğini bilmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca depolanmaları ve taşınmaları da kolaydır. Nasıl çalıştıkları ve hatta ne kadara mal oldukları hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin!

whatsapp

Teklif Alın