İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Kağıthane Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

İstanbul Kağıthane Palet Fiyatları

İstanbul Kağıthane’de palet fiyatları 

 1. Sınıf Kalite Palet Fiyatları

Piyasada fiyat aralığında 1. sınıf paletler bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli ahşaptan yapılırlar ve mücevher, elektronik vb. gibi yüksek kaliteli ürünlerin taşınmasında kullanılırlar. Bu paletler yaklaşık 80 lbs ağırlığındadır.

 2. Sınıf Kaliteli Palet Fiyatları

İkinci sınıf kaliteli palet fiyatları birinci sınıfla aynıdır. İyi kalitede bir paleti yaklaşık 10 dolara alabilirsiniz.

 3. Sınıf Kalite Palet Fiyatları

  • Sınıf Kalite Palet Fiyatları:
  • Sınıf Kalite paletler ağır hizmet uygulamaları için uygundur ve düşük maliyetli paketleme için mükemmel bir seçimdir. Geri dönüştürülmüş ahşaptan yapılırlar ve onarılamayacak bazı küçük kusurları vardır. Paletlerin bir tarafında pürüzlü bir yüzey veya kıymık olabilir, ancak bunlar ürün bütünlüğünüzü veya güvenlik standartlarınızı tehlikeye atmadığı sürece gücünü veya performansını etkilemeyecektir.
  • Sınıf Palet Fiyatları:
  • Sınıf paletler, depolama, nakliye ve hafif taşıma görevleri (100 kg’a kadar) gibi orta hizmet uygulamaları için uygun, iyi kalitede kullanılmış ahşap paletlerdir. Levhalar, pürüzsüz zımparalanmış ve ardından levhanın ahşap çekirdeğine nem girmesine karşı koruma sağlamak için su bazlı bir leke (2 kat) ile kapatılmış işlenmiş Güney çamından yapılmıştır. Tüm köşeler, forklift çatalları/yükleyiciler vb. tarafından nakliye sırasında meydana gelebilecek olası hasarları azaltmak ve aynı zamanda ağır yüklerin kirli depo zeminlerinde vb. hareket ederken onları hazırlıksız yakalayabileceği ve işyeri ortamınızda gereksiz kırılmalara/hasarlara neden olabileceği kıymıklı kenarları önlemek için yuvarlatılmıştır!

Paket Servis İstanbul Kağıthane Palet Fiyatları

Paket servisimiz İstanbul Kağıthane Palet Fiyatları

Ekibimiz, paletler ve kutular da dahil olmak üzere çok çeşitli ambalaj ürünleri sunmaktadır. Hizmetlerimizin fiyatlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

İstanbul Kağıthane Palet Fiyatları

Bu blog yazısının İstanbul Kağıthane’deki palet fiyatlarını daha iyi anlamanızı sağladığını umuyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz, bu nedenle yardımcı olabileceğimiz başka bir şey varsa, lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

whatsapp

Teklif Alın