İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

İkitelli İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Palet çeşitlerinizin üreticisi ve dağıtıcısı olarak, size her zaman en yüksek kalitede ürünler sunmaya çalışıyoruz. İkitelli ikinci el palet firması olarak ikinci el ahşap palet siparişlerinize olumlu cevap verebilmek için stoklarımızı hazır tutmaktayız. Hem sıfır hem de kullanılmış palet satışı yapan firmamız ile çalışarak kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz paletlerin ölçüleri ve ağırlıkları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Avrasya Palet olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılmış Euro paletlerimiz ile her alanda palet ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve size her zaman uzun ömürlü kullanım sunabiliriz. Kullanılmış ahşap paletlerimiz her zaman çok sağlam ve dayanıklı olduğu için favori ürünlerimiz arasındadır. Kullanılmış plastik palet siparişlerinizi de firmamız ile iletişime geçerek gönderebilirsiniz. Fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

İkitelli bölgesinde ikinci el palet alım satımı yapan firmamız tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. İkitelli’de ahşap palet, Euro palet ve plastik palet satışı yapmaktayız. En uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü paletler için avrasyapalet.com web sitemizden telefonla bize ulaşabilir, kullanılmış paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın