İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Güngören Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Güngören Palet Fiyatları

Güngören Paleti piyasadaki en büyük paletlerden biridir. Çok yoğun sert ağaçtan yapılmıştır ve ağırlığı 10 tona kadar çıkabilir. Son derece ağır yükleri taşımak için tasarlanmıştır, bu yüzden ucuz değildir. Ancak ağır yükleri taşımak için dayanıklı ve güvenilir bir yol arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçenektir.

Gungoren Palet, son derece ağır yükler için uygun çok büyük bir palettir.

Güngören Paleti, son derece ağır yükler için uygun çok büyük bir palettir. Güngören paleti güç ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çok dayanıklıdır ve birden fazla kullanıma dayanabilir.

Güngören paletleri 1m x 1m ile 2m x 2m arasında değişen farklı boyutlarda mevcuttur ve müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Gungoren palet, güç ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Güngören paleti güçlü ve dayanıklı bir palettir. Ağır yükleri taşıyacak şekilde tasarlanmıştır ve çok fazla güç ve dayanıklılığa sahiptir. Bu ucuz bir palet değildir, ancak bu tür bir depolama sistemine ihtiyaç duyacak ürünleriniz varsa, ekstra maliyete değer.

Bu palet Bu palet ahşap, plastik veya metalden yapılabilir.

Bu palet ahşap, plastik veya metalden yapılır. Kullanılan malzeme uygulamaya, yüke ve maliyete bağlıdır.

Güngören Paleti Güngören Palet, boyutu ve yoğunluğu nedeniyle ucuz değildir.

Güngören paleti, boyutu ve yoğunluğu nedeniyle ucuz değildir. Bir Güngören paletini, üretiminde kullanılan ahşabın cinsine ve türüne bağlı olarak yaklaşık 30-35 dolara satın alabilirsiniz. Geçit paleti ahşap, plastik ve kauçuk gibi diğer malzemelerden yapılır. Üretim sürecinde kullanılan malzeme hayati önem taşır çünkü bir paletin ne kadar dayanıklı veya ağır olacağını belirler. Yeşil paletler ucuz değildir çünkü onları çok güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü kılan farklı ahşap türleriyle iyi bir şekilde paketlenmişlerdir

Çok dayanıklıdır: Çok dayanıklıdır ve birden fazla kullanıma dayanabilir.

Gorgonian paletler çok dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır ve birden fazla kullanıma dayanabilir. Ayrıca ağır yükler için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ağır yük taşımayı planlıyorsanız kesinlikle bir Güngören Paleti için fiyat teklifi alın.

Ağır yükler taşımayı planlıyorsanız, kesinlikle bir Güngören Paleti için fiyat teklifi alın. Bu palet güç ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Gorgoren Palet ahşap, plastik veya metalden yapılabilir, ancak kullanılan malzemeden bağımsız olarak aynı özelliklere sahiptir. Bu palet 100 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır ve çok büyük ya da küçük olmayan ağır eşyaları taşıması gereken kişiler arasında popüler olmaya devam etmektedir.

Güngören Palet Fiyatları

Ağır yükler taşımayı planlıyorsanız, kesinlikle bir Güngören Paleti için fiyat teklifi alın. Çok dayanıklıdır ve birden fazla kullanıma dayanabilir. Güngören Palet, boyutu ve yoğunluğu nedeniyle ucuz değildir. Ayrıca güç ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Eğer öyleyse, bu palet ihtiyaçlarınız için mükemmel olabilir!

whatsapp

Teklif Alın