İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Güngören İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Taşıma sırasında ürünlerinizin zarar görmemesi için öncelikle palet kullanmalısınız. İkinci el palet satışı yapan firmamız sayesinde artık ikinci el palet firması Güngören olarak aradığınız her paleti firmamızdan temin edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi ikinci el ahşap paletler her sektörde ilk tercih edilen ürünler arasındadır. Ancak kullanılmış ahşap paletleri takdir edebilirsiniz. Palet seçiminizde toplu alım yapmak isterseniz fiyat ve ürün teslimatı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Avrasya Palet olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaya çalışan firmamız sayesinde artık ikinci el Euro palet satışımızdan faydalanabilirsiniz.

Sadece ürün taşımada değil, depolarda ürün istiflemede de rahatlıkla kullanabileceğiniz kullanılmış plastik palet siparişleriniz için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha sağlıklı ürünleri taşımak için her zaman paletleri tercih edebilirsiniz. Ancak depolama sorunu olmayan firmamızdan ürün teslimatını da kullanabilirsiniz.
Güngören bölgesinde ikinci el palet alım satımı yapan firmamız tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Güngören’de ahşap paletler, Euro paletler ve plastik paletler satıyoruz. En uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü paletler için avrasyapalet.com web sitemizden bize telefonla ulaşarak kullanılmış paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın