İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Fatih Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Fatih Palet Fiyatları

Paletler, ağır yükleri taşımak için güvenli ve istikrarlı bir platform sağlayan tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Paletler genellikle malları fabrikalardan veya depolardan taşımak için kullanılır. Taşımanın zorluklarına dayanacak kadar sağlam olmalı, ancak yeniden kullanılamayacak kadar pahalı olmamalıdırlar. Palet fiyatları ihtiyacınız olan türe bağlıdır: plastik, ahşap veya kompozit. İşte her birinin maliyeti:

 Ahşap palet fiyatları

Ahşap paletler en yaygın palet türüdür. Çam veya köknar gibi yumuşak ağaçlardan yapılırlar ve daha dayanıklı olmaları için genellikle ısıl işlemden geçirilirler. Ahşap, daha da fazla dayanıklılık için basınçla da işlenebilir.

Ahşap paletler kuru mallar ve nemden çok fazla korunması gerekmeyen diğer ürünler için kullanılabilir, ancak plastik veya metal alternatiflerine göre daha kısa ömürlü olma eğilimindedirler.

 Plastik palet fiyatları

Plastik paletler tüm palet türleri arasında en ucuz olanıdır. Ahşap paletler stokta kalmadığında genellikle son çare olarak düşünülürler. Ancak plastik paletlerin kendine has avantajları vardır:

Gıda ürünlerinin, ilaçların ve ahşapla temas edemeyen diğer hassas kargoların taşınmasında kullanılabilirler. Ayrıca hijyeniktirler ve ahşap paletlere göre daha fazla geri dönüştürülebilirler.

 Metal palet fiyatları

Metal paletler ahşap paletlere göre daha pahalıdır çünkü daha dayanıklıdırlar ve daha uzun süre dayanırlar. Metal ayrıca ahşaptan daha serttir, bu da bir kamyona istiflenmesini kolaylaştırır.

 Kompozit palet fiyatları

Kompozit paletler ahşap, plastik ve metalin bir kombinasyonudur. Bu kombinasyon onları ahşap paletlerden daha güçlü, daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü hale getirir. Kompozit paletler ahşap paletlerden daha pahalı, plastik veya metal paletlerden daha ucuzdur.

Kompozit paletlerin fiyatı, boyutlarının yanı sıra yapımında kullanılan malzemeye göre hesaplanır. Platform yapımında kullanılan kompozit malzemeler ne kadar pahalı olursa fiyatı da o kadar artacaktır; bu nedenle ürünleriniz için geniş bir depolama alanının web sitemizde bulunan diğer türlere kıyasla bu tür bir üründe size biraz daha pahalıya mal olmasını bekleyin!

Fatih Palet Fiyatları

En yaygın paletler ahşaptan yapılır, ancak plastik de yaygın olarak kullanılır. Ahşap bir paletin fiyatı 30 ila 50 dolar iken, ortalama bir plastik Palet 10 ila 15 dolar arasındadır. Metal ve kompozit paletler, dayanıklılığın yanı sıra sundukları yüksek güç seviyesi nedeniyle ahşap muadillerine göre daha pahalıdır.

Fatih Palet Fiyatları

Paletlerin fiyatları ne tür malzemeden yapıldıklarına bağlıdır. En yaygın türleri ahşap, plastik ve metaldir, ancak bazı durumlarda kompozit olanlar da bulunabilir. Genel olarak ahşap paletler, yapımı kolay olduğundan ve üretim için özel bir ekipman gerektirmediğinden en ucuz seçenektir; ancak kompozit olanlara kıyasla kullanım ömürleri sınırlıdır çünkü kırılganlıkları nedeniyle (özellikle çamdan yapılanlar) nakliye işlemleri sırasında düşürüldüklerinde veya makineler tarafından sert bir şekilde kullanıldıklarında kolayca kırılma eğilimindedirler.

whatsapp

Teklif Alın