İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Eyüp İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Ağır ve zor nesneleri ve kullanılmış ahşap paletleri taşırken size maksimum konfor sunar. Eyüp ikinci el palet firması olarak geri dönüşümlü kullanılmış ahşap palet ürünlerimiz için firmamız ile iletişime geçerek tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Avrasya Palet ailesi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ikinci el palet satış hizmetini sunmaya devam etmekteyiz.

Malların taşınması ve istiflenmesi alanında size büyük kolaylıklar sunan ve kalitesi sayesinde uzun süreli kullanıma imkan veren ikinci el Euro palet siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarında yaygın olarak kullanılan ikinci el plastik paletlerinizi güvenli ve kaliteli bir firmadan temin etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Diğer palet çeşitleri arasında en ucuzu olan kullanılmış ahşap paletleri de bizden temin edebilirsiniz.

Eyüp Mahallesi’nde ikinci el palet alım satımı yapan firmamız tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Eyüp’te ahşap paletler, Euro paletler ve plastik paletler satıyoruz. En uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü paletler için avrasyapalet.com web sitemizden telefonla bize ulaşabilir, kullanılmış paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın