İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Esenler Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Esenler Palet Fiyatları

Piyasadaki yeni gelişmeler nedeniyle web sitemizde her an fiyat değişiklikleri yaşanabileceğini bildirmek isteriz. Palet fiyatları için verdiğimiz fiyatlar en doğru fiyatlardır. Fiyat ve kalite eşitlenemez: Fiyat ve kalite eşitlenemez. Fiyatlar web sitemizde ve yeni gelişmelere uygun olarak sürekli değişmektedir. Fiyat artı nakliye ve diğer vergiler satın aldığınız paletlere göre tahmini olarak belirlenmiştir.

Palet fiyatları konusunda verdiğimiz fiyatlar en doğru fiyatlardır.

Kısacası, tüm palet fiyatları ihtiyaçlarınız için tek adresiniz biziz. İster tek bir palet ister tüm bir kamyon yükü arıyor olun, sektördeki en rekabetçi fiyatlarla tam olarak ihtiyacınız olan şeye sahibiz.

Fiyat ve kalite eşitlenemez: Fiyat ve kalite eşitlenemez.

Fiyat ve kalite eşitlenemez. Fiyat ve kalite birbiriyle ilişkili değildir. Fiyat ve kalite birbiriyle bağlantılı değildir. Fiyat ve kalite birbirine bağımlı değildir. Fiyat ve kalite aynı şey değildir, aksine birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan iki farklı şeydir.

Fiyat, bir şey için ödediğiniz para miktarıdır ve bu da o ürünün daha yüksek fiyatlara sahip olmayan benzer ürünlerden daha iyi olduğu anlamına gelmez (ya da tam tersi). Kalite, bir şeyin belirli işlevleri yerine getirme veya belirli sonuçları sağlama yeteneği açısından ne kadar iyi olduğunun bir ölçüsüdür. Örneğin: bir mağazadan 1 dolara bir elma satın alıp eve götürdüğünüzde içinin çürük olduğunu fark ederseniz, “Fiyat çok yüksekti çünkü şimdi 1 dolarım gitti” diyebilirsiniz. Ancak bir başkası başka bir dükkandan 2 dolara bir elma alır ve eve götürdüğünde kendi elmasının kesilip açıldığını ve içinde hala kırık parçalar olduğunu fark ederse, sanki birisi hasta olduktan sonra kendi yemeğini atmadan önce onu yemeye çalışmış gibi görünür… o zaman belki de “Benim elmalarımın tadı daha güzeldi, sanırım param iyi harcanmış” gibi bir şey söyleyebilir.

Fiyat ve kalite eşitlenemez: Fiyatlar web sitemizde ve yeni gelişmelere uygun olarak sürekli değişmektedir.

Palet fiyatları, diğer tüm emtialarda olduğu gibi, bunlara olan talebe ve kalitelerine bağlıdır. Paletlere olan talep sürekli değişmektedir çünkü bunu etkileyen bir dizi faktör vardır:

  • Palet boyutu: Palet boyutu ne kadar büyükse, fiyat da o kadar yüksek olacaktır. 10×20 standart bir palet, 10×30 düz üst veya 10×40 kereste rafından daha ucuzdur.
  • Ağırlık: Yükünüz ne kadar ağırsa, bir kamyon veya tren vagonuyla taşınması da o kadar pahalı hale gelir. Örneğin, 12 inç genişliğinde ve 20 inç uzunluğunda boş bir ahşap kutu pound başına yaklaşık 0,06 $ tutarken, 19 “W x 24 “L boyutlarında boş bir metal kutu pound başına 0,36 $ tutar (3 $/100#).

Fiyat artı nakliye ve diğer vergiler Fiyat artı nakliye ve diğer vergiler satın aldığınız paletlere göre tahmini olarak belirlenir.

Fiyat artı nakliye ve diğer vergiler, satın aldığınız paletlere göre tahmin edilmektedir. Kesin fiyat, satın alma işleminiz için geçerli olan özel koşullara bağlı olacaktır. Örneğin, belirli bir ahşap türü ve/veya belirli bir renk veya kaplama seçtiyseniz, bu durum paletinizin maliyetini artırabilir. Öte yandan, normalde tek seferde sattığımızdan daha büyük bir miktar seçtiyseniz (örneğin, on yerine yirmi), muhtemelen size daha iyi fiyatlandırma ve bu tür ürünler için daha iyi bulunabilirlik sunabileceğiz.

Fiyatlarımızı etkileyen bu faktörlere ek olarak, Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri) ve Avrupa (Fransa) genelinde depolarımızın bulunduğu bir ülke veya bölgeden diğerine nakliye maliyetlerini etkileyebilecek dünya genelindeki jeopolitik durumlar nedeniyle döviz kurlarında da dalgalanmalar olmaktadır.

Size güncel fiyat bilgisi veriyoruz!

Rakiplerimizin fiyatlarını takip ediyor ve kendi fiyatlarımızı buna göre değiştiriyoruz!

Fiyatlarımız sık sık değişiyor.

Fiyatlandırma yapımızın temeli de sürekli değişiyor. Bir paletin fiyatı kalitesine, durumuna ve dayanıklılığına bağlıdır. Plastik olanlar ve ahşap olanlar da dahil olmak üzere farklı palet türleri sunuyoruz. Fiyat ayrıca bunları toplu olarak isteyip istemediğinize de bağlı olacaktır; eğer öyleyse, bir indirim sağlayabiliriz!

Esenler Palet Fiyatları

Fiyatların piyasa ile güncel olduğundan emin olmak için çalışıyoruz ve size her zaman en doğru fiyat bilgilerini vereceğiz.

whatsapp

Teklif Alın