İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Çatalca İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Kullanılmış ahşap paletler ülkemizde en çok tercih edilen palet türleri arasındadır. Çatalca’da ikinci el palet firması olarak ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dünyada eşya taşıma ve istifleme için en popüler paletler arasında yer alan ikinci el plastik paletler Avrasya Palet olarak firmamızda mevcuttur. Kullanılmış ahşap paletler yardımıyla birkaç ton ağırlığındaki ve taşınması çok zor olan ürünleri kolayca taşıyabilirsiniz.

Depolama alanında genellikle plastikten üretilen palet çeşitlerimiz kullanılmaktadır. Firmamız kullanılmış palet satışı konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Profesyonel olarak palet satışı yapan firmamız ile iş birliği yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kullanılmış Euro paletlerimiz kalite farklılıkları ile tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. İşgücünü azaltmak ve işyerinizde daha sağlıklı ürünler taşımak için paletler seçebilirsiniz.

Çatalça’da ikinci el palet alım satımı yapan firmamız tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Çatalca’da ahşap paletler, Euro paletler ve plastik paletler satıyoruz. En uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü paletler için avrasyapalet.com web sitemizden telefonla bize ulaşabilir, ikinci el paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın