İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Beykoz Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Beykoz Palet Fiyatları

Beykoz Ahşap Palet Fabrikası, Türkiye’nin en büyük ahşap palet üreticilerinden biridir. Firmamız 1983 yılından beri ahşap palet üretimi yapmaktadır ve bu alanda büyük bir deneyime sahiptir. İstanbul Beykoz’da müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli ahşap palet türlerini ürettiğimiz üç fabrikamız bulunmaktadır.

 AHŞAP PALET FİYATLARI (108X108)

Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için kullanılır. Ahşap paletlerin temel amacı, malların forkliftler veya diğer mekanik ekipmanlarla taşınmasını kolaylaştırmaktır. Ahşap palet yük taşıma kapasitesi açısından güçlü bir üründür ve ayrıca plastik veya metal gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında düşük bir maliyete sahiptir.

Ahşap Palet Fiyatları: 108×108 (4’x4′)

 EUR Palet Fiyatları

Ahşap bir paletin fiyatı çeşitli faktörlere bağlıdır. İlk ve en önemli faktör, paletin yapımında kullanılan ahşabın türüdür. Fiyat ayrıca ahşap paletin boyutuna ve kalitesine de bağlıdır.

Ahşap Palet Fiyatları:

  • Yumuşak ağaç (köknar) 
  • Sertağaç (meşe)

 Ahşap Palet Fiyatı

Ahşap paletin fiyatı boyutuna, miktarına ve kalitesine göre değişmektedir. Kalitenin önemi çok büyüktür. Ahşap paletin maliyeti, yapımında ve kaplamasında kullanılan ahşabın türüne bağlıdır. Ayrıca, farklı amaçlar için daha fazla seçenek ve kullanım ile ihtiyaçlarınıza göre ücretlendirileceksiniz.

 Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için kullanılır. Ayrıca ahşap paletlerin asıl amacı malların forkliftler ile taşınmasını kolaylaştırmaktır.

Ahşap Palet Fiyatı: Bir ahşap paletin fiyatı, kalite ve boyut gibi birçok faktöre bağlıdır. İstanbul’daki Ahşap Palet Tedarikçileri, müşterilerine herhangi bir özel uygulama için özelleştirilmemiş standart boyutlu ahşap paletler tedarik etmektedir.

Aşağıdaki tabloda Türkiye’de üretilen özel yapım ahşap paletler için bazı örnekler gösterilmektedir:

 En Ucuz Ahşap Palet Fiyatı

Ahşap palet için en iyi fiyatı arıyorsanız, Beykoz Ahşap Palet Fabrikası’ndan başka bir yere bakmayın. Müşterilerimize standart ahşap paletleri bütçenize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Amacımız sizinle birlikte çalışmak ve tasarruf etmenize yardımcı olurken mümkün olan en kaliteli ürünü sağlamaktır.

 Ahşap paletleri en uygun fiyatlarla satın alın!

Ahşap paletleri en iyi fiyatlarla satın alın!

Paletleri toplu olarak satın aldığınızda, bir anlaşma yaparsınız. Aynı zamanda, ihracat ve ithalat için ahşap palet satın alırken en iyi fırsatlardan bazılarını elde edebilirsiniz.

Bunları güvenilir bir tedarikçiden satın almanız gerekiyorsa, hizmetlerimizi kullandığınızdan emin olun.

 Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için kullanılır. Ayrıca ahşap paletlerin asıl amacı malların forkliftler ile taşınmasını kolaylaştırmaktır.

Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için kullanılır. Ayrıca ahşap paletlerin asıl amacı malların forkliftler ile taşınmasını kolaylaştırmaktır.

 Ahşap paletler ile mal taşırken mallarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz çünkü suyu emmeyen ve nemi hapsetmeyen bir üründür. Ayrıca ahşap paletler yük taşıma açısından da oldukça güçlü ürünlerdir. Ahşap paletler çevre dostu bir ürün olmasının yanı sıra genel olarak insanlara ve makinelere zarar vermeyen bir tasarıma sahiptir.

Ahşap paletlerle mal taşırken, suyu emmeyen ve nemi hapsetmeyen bir ürün olduğu için mallarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ahşap paletler yük taşıma açısından da oldukça güçlü ürünlerdir. Çevre dostu bir ürün olmasının yanı sıra ahşap paletler genel olarak insanlara ve makinelere zarar vermeyen bir tasarıma sahiptir.

Ahşap Paletler değerli ürünlerinizin depolama veya taşıma süreçlerinde korunması için kullanılır. Bu ürünün en önemli özelliği, çelik veya plastik gibi diğer palet türlerini de içerebilen, aynı palet üzerinde bir arada depolanan farklı nesneler arasındaki sürtünmeden kaynaklanan hasarı önleme yeteneğidir.

 Beykoz Ahşap Palet Fabrikası bütçeniz doğrultusunda uygun fiyatlarla standart ahşap palet üretimi ile tüm sektörler için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Beykoz Ahşap Palet Fabrikası, bütçeniz doğrultusunda uygun fiyatlarla standart ahşap palet üretimi ile tüm sektörler için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Temelleri 2013 yılında atılan fabrika, Türkiye’nin en büyük ve en modern ahşap palet fabrikalarından biridir. Beykoz Palet Fabrikası, standart palet imalatının yanı sıra özel amaçlı ve roll forming ürünler de üretmektedir.

Paket Servis: Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmemesi için kullanılır.

Ahşap paletler, depolama ve nakliye sırasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için kullanılır. Ürünleri diğer ürünler tarafından kırılmaktan veya yüzeylerindeki çiziklerden korurlar. Ahşap paletler çok pahalı olmamaları, kullanımlarının kolay olması ve uzun süre kullanılabilecek kadar dayanıklı olmaları nedeniyle çeşitli amaçlar için kullanılabilirler.

Paletler, suyu emmeyen ve nemi hapsetmeyen bir ürün olarak çoğunlukla depolarda kullanılır ve böylece mallarınızı orada depolandıkları süre boyunca kuru tutar. Paletler, büyük boyutları nedeniyle forkliftlerle nakliye için de kullanılabilir, bu da onları deponuzda / fabrika zemin alanınızda hareket ettirirken kırılma gibi herhangi bir sorun yaşamadan depo veya fabrika zemini etrafında hareket etmeyi kolaylaştırır!

Ayrıca ahşap paletler, üzerlerine ağır bir şey takmaya çalışırken kolayca kayma eğiliminde olan plastik paletlerin aksine ağır yüklerin kolayca düşmemesi için özel olarak tasarlanmıştır (bunun daha önce birçok kez olduğunu gördüm).

Beykoz Palet Fiyatları

En iyi ahşap paletleri en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz web sitemize sizleri de bekliyoruz.

whatsapp

Teklif Alın