İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Bakırköy İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Avrasya Palet firması olarak yeni paletler veya kullanılmış paletler satmak için hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Bilgili ve profesyonel kadromuz ve ekibimiz ile bizimle iletişime geçmeniz çerçevesinde istediğiniz ebat ve yapıdaki palet ürünlerini tedarik edebiliriz. Bildiğiniz gibi paletler sadece ulaşım amaçlı değil, artık her türlü iş amaçlı kullanılıyor. Ürünlerinizi depolarda, özellikle teşhir amaçlı depolamak için kullanılmış ahşap paletlere ve kullanılmış ahşap paletlere ihtiyacınız varsa, bu konuda en kaliteli hizmeti Bakırköy ikinci el palet servisi olarak bulabilirsiniz.

Bunun dışında kalitesiyle adından söz ettiren ve uzun ömürlü faydalar sunan ikinci el Euro paletlerinizi de bizden sipariş verebilirsiniz. Genellikle depolama alanlarında tercih edilen kullanılmış plastik palet çeşitlerimizi de tesisimizde inceleyebilirsiniz. Ayrıca dünya çapında üretim ve nakliye alanlarında yaygın olarak kullanılan her çeşit paleti bizden temin edebilirsiniz.

Bakırköy semtinde ikinci el palet alım satımı yapan firmamız tüm palet ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bakırköy’de ahşap palet, Euro palet ve plastik palet satışı yapmaktayız. En uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü paletler için avrasyapalet.com web sitemizdeki telefonlardan bize ulaşarak kullanılmış paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın