İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Bahçelievler Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Bahçelievler Palet Fiyatları

Paletlerin fiyatını nasıl öğreniyorsunuz?

Paletlerin fiyatını bulmak kolaydır. Paletlerin fiyatını öğrenmek için seçebileceğiniz birkaç seçenek vardır. Mağazamızı ziyaret edip fiyat listemize bakabilir veya bizi arayıp fiyat teklifi isteyebilir, hatta bize bir e-posta gönderip fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Palet fiyatımız, satın alınan ürünlerin ağırlığı (sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış) hesaplanıp 38 tl ile çarpılarak hesaplanmaktadır.

Palet fiyatı, satın alınan ürünlerin ağırlığı (sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış) hesaplanıp 38 TL ile çarpılarak hesaplanır.

Şirketiniz bir paletin ağırlığını nasıl hesaplıyor?

  • Paletinizin ağırlığı, istifleyici tarafından beslenen bir vinç ile kamyon sürücüsü tarafından hesaplanır ve girilir.
  • Bu bilgiler daha sonra sistemimize kaydedilir ve istenildiği zaman gözden geçirmek veya değiştirmek için erişilebilir.

Bir paletin ağırlığı, istifleyici ile besleme yapan bir vinç ile kamyon şoförü tarafından hesaplanır ve girer; bu bilgi sistemimize girilir ve kaydedilir.

Bir paletin ağırlığı, istifleyici ile beslenen bir vinç ile kamyon sürücüsü tarafından hesaplanır ve girilir; bu bilgiler sistemimize girilir ve kaydedilir.

Yüklemenin ardından palet müşterilerimiz tarafından teslim alınmaya ve teslim edilmeye hazır hale gelir.

Paletlerde indirim yapıyor musunuz? Paletlerde indirim yapıyor musunuz?

Paletlerde indirim alabilirsiniz, ancak yalnızca toplu olarak satın alıyorsanız.

İndirim miktarı, kaç palet sipariş ettiğinize ve siparişinizin ne kadar sürede işleme alındığına bağlı olacaktır. Genellikle daha uzun süreli siparişlerde daha iyi indirim uygulanır; çünkü doğru sayıda ve türde palet sipariş etmemiz daha az zaman alır.

Paletler depomuza ulaştığında size e-posta göndereceğiz ve ardından ya doğrudan teslim edeceğiz ya da tesisinizden teslim alınmasını sağlayacağız.

İndirim yapıyoruz: Birçok şey alacak olan müşterilerimize indirim yapıyoruz. Bu indirim oranı her müşterinin satın aldığı miktara göre belirleniyor.

Çok fazla şey satın alan müşterilerimize indirim sunuyoruz. Bu indirim oranı, her müşterinin satın aldığı miktara göre belirlenir.

Büyük miktarlarda satın alan müşteriler için indirimler

İndirimler satın alınan birim sayısına dayanır ve aşağıdaki formüle göre hesaplanır:

  • İndirim Oranı = 100 / Birim Miktarı

Paletlerde indirim yapıyor musunuz? Mağazanızdan yaptığım alışverişlerde indirim yaptırabilir miyim?

Firmamızdan palet satın alırsanız indirim alabilirsiniz. Birçok şeyi toplu olarak satın alan müşterilerimiz için özel fiyatlandırmamız var. Ücret, her müşteri tarafından satın alınan miktara bağlıdır.

Düzenli müşterilerimiz için, mağazamızdan ilk palet ve diğer bazı ürünleri satın aldıklarında indirim sunuyoruz. Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen web sitemizde listelenen e-posta veya telefon numarası aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Mağazamızdan düzenli olarak alışveriş yapıyorsanız, palet indiriminize ek olarak size ekstra %5 indirim uyguluyoruz.

Mağazamızdan düzenli olarak alışveriş yaparsanız, palet indiriminize ek olarak size ekstra %5 indirim veriyoruz.

Bu indirim oranı her müşterinin satın aldığı miktara göre belirlenir. Ne kadar çok satın alırsanız, size o kadar pahalıya mal olur!

Bahçelievler Palet fiyatları ile ilgili tüm noktalar burada açıklanmıştır

  • Palet, malların taşınması için kullanılan ahşap bir tahtadır.
  • Palet: Bir yerden başka bir yere taşımak için bir ucunda bir tutamağı olan 4 tekerleği ve makarası vardır. Bu tip paletler makine vb. ağır eşyaların taşınması için idealdir, ancak bu tip paletlerde tutamak olmadığı için omuzda taşımak zordur.
  • Kızaklı Palet: Her iki ucunda 2 tekerleği vardır, bu da onları merdivenlerden yukarı veya aşağı kaldırmak istediğinizde bile taşımayı kolaylaştırır, Ayrıca bu kızakları bir asansöre kolayca yükleyebilirsiniz, çünkü hiç tutamağı yoktur, bu nedenle kullanımı çok kolaydır ve çok uygun maliyetlidir!
  • Paket: Bir paket, palet veya kızak paletlerinin altında gelir, ancak bu paketler, ip veya kayışlarla bağlanarak birbirine bağlanabilen birkaç küçük parçadan oluşur; çoğunlukla küçük eşyaların büyük miktarda depolama alanına ihtiyaç duyduğu depolarda kullanılırlar, bu nedenle bu paketler bugün piyasada bulunan diğer kutu veya sandık türlerinden daha yükseğe istiflenebilir

Bahçelievler Palet Fiyatları

Şirketimizden nasıl palet sipariş edeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olduğunu umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

whatsapp

Teklif Alın