İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Bağcılar Palet Fiyatları

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Bağcılar Palet Fiyatları

Palet, mallar için taşıyıcı olarak kullanılan ahşaptan yapılmış bir platformdur. Gıda, kimya ve otomotiv endüstrileri gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Paletler genellikle mal üreten şirketler tarafından üretilir ve bu nedenle ikinci el ürünler olarak kabul edilir.

Palet Üretimi

  • Fabrikamızda makine kullanımı ile palet üretiyoruz ve ayrıca ahşap paletleri onarıyoruz.
  • Rekabetçi fiyatlarla aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli palet boyutlarına sahibiz.
  • Paletlerimiz için en kaliteli ahşabı kullanıyoruz; bu yüzden güçlü ve uzun ömürlüdürler.
  • Büyük bir palet stoğumuz var, bu da işletmenizin ihtiyacı olduğunda bunları hemen satın alabileceğiniz veya hatta gerekirse toplu sipariş verebileceğiniz anlamına geliyor!

Onarılmış Palet Üretimi

Müşterilerimiz için paletleri onarıyoruz. Büyük bir ahşap palet stoğumuz var. Büyük bir plastik palet stoğumuz var. Büyük bir ahşap palet ve plastik palet stoğumuz var.

Palet Fiyatları

Palet fiyatları seçtiğiniz ahşap türüne, paletlerinizin boyutuna ve kaç tane sipariş ettiğinize bağlıdır.

Daha küçük bir işletmeniz varsa, büyük miktarlarda sipariş vermeden önce bir numune almak en iyisidir. Bunun nedeni, farklı ahşap türlerinin farklı özelliklere sahip olması ve hepsinin her amaç için eşit derecede uygun olmamasıdır. Örneğin, sadece birkaç düzine sipariş verecekseniz ucuz çam harika olabilir, ancak kısa bir süre içinde yüzlerce veya binlerce ihtiyacınız varsa o kadar da iyi olmayabilir. Ve bazı insanlar otantik bir görünüm (ve koku!) verdikleri için eski paletleri kullanmayı sevse de, yaşları veya üretim sırasındaki düşük kalite kontrol standartları (geride böcek kalmasına neden olabilir) nedeniyle nakliye sırasında yenilerine göre daha fazla hasar görebilirler. Dolayısıyla, ürününüzde bu özellikleri gerektiren özel bir durum yoksa, bunlardan tamamen kaçınmak akıllıca olabilir!

Herhangi bir proje için en uygun malzeme türünü seçerken bu yönergelere uyulduğu sürece, ilgili herkesin verilen karardan memnun olma ihtimali yüksektir – bu arada kimse zarar görmediği sürece!

Ahşap Palet Standartları

Ahşap paletler tipik olarak sert ağaçtan yapılır. Sert ağaçlar yumuşak ağaçlara göre daha dayanıklı oldukları ve çabuk eğilip çürümeyecekleri için seçilir. Ahşap kurutulur ve çürümeyi önlemek için fırınlama işlemi sırasında ahşaba bir koruyucu madde uygulanarak işlemden geçirilir. Bu işlemden sonra palet tahtaları, üzerlerinde pürüzlü noktalar kalmayacak şekilde düzleştirilir

Palet Nedir?

Palet, malları taşımak için kullanılan ahşap, plastik veya metal bir platformdur. Taşıma sırasında zarar görmeden veya hareket etmeden birden fazla ürünü istiflemenize olanak tanıyan düz bir yüzey sağlar. Paletlerin yiyecek ve içecek, ilaç ve otomotiv üretimi gibi sektörlerde kullanıldığını görebilirsiniz.

İşletmenizde kullanabileceğiniz birçok farklı palet türü olsa da en yaygın olanı, bir ucunda forkliftle kolayca taşınmasını sağlayan raylar bulunan ‘A’ çerçeve (veya iki yönlü) olarak bilinir.

Palet Kullanımı

Paletler birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Büyük miktarlarda gıda ürününün taşınmasına ve depolanmasına yardımcı oldukları için gıda endüstrisinin önemli bir parçasıdırlar. Paletler ayrıca inşaat sektöründe, otomotiv endüstrisinde, kimya endüstrisinde ve çelik endüstrisinde de kullanılmaktadır.

Fabrikamızda palet üretiyoruz ve ayrıca ahşap paletleri onarıyoruz.

Paletler işinizin temelidir ve biz bunu anlıyoruz. Bu nedenle fabrikamızda palet üretiyor ve ayrıca ahşap paletleri onarıyoruz. Palet ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek güvenilir bir ortağız.

Bağcılar Palet Fiyatları

Fabrikamızda palet üretimi ve ayrıca ahşap palet tamiri yapmaktayız. Firmamız İstanbul Bağcılar’da bulunmaktadır. Ürünlerimizi dünyanın her yerine ulaştırmaktayız.

whatsapp

Teklif Alın