İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Avcılar İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. veya (532) 290 80 43

Avcılar’ın ikinci el palet firması olarak, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün gelişiyoruz. Palet sektöründe, kalite ve uygun fiyat hizmetimizi her geçen gün geliştirmek için bu alanda profesyonel olan yetkin bir ekiple çalışıyoruz.

Müşteri olarak Avrasya Palet ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, sadece bir telefon uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.

Kullanılmış palet satışı konusunda da profesyonel çalışmalar yürüten firmamız, kullanılmış ahşap palet ve kullanılmış ahşap palet ürünlerinin kalitesi ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bunların dışında firmamızdaki en popüler ürünlerimizden biri Euro kullanılmış palet ve plastik kullanılmış palet ürün yelpazemizdir. Hangi sektör için palete ihtiyacınız olursa olsun, ürünler sadece kapasite ve boyut açısından ihtiyaçlarınıza göre size teslim edilecektir. Profesyonel bir hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar ilçesinde kullanılmış palet ticareti işi yapan firmamız her türlü palet ihtiyacını karşılamaktadır. Avcılar’da ahşap palet, Euro palet ve plastik palet satışlarımız bulunmaktadır. En iyi fiyatlarla hizmet veren firmamız, palet ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. Dayanıklı ve dayanıklı paletler avrasyapalet.com için web sitemizde yer alan telefonlardan bize ulaşarak kullanılmış paletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp

Teklif Alın